language

Kontakt

Vi finns här för att besvara frågor, tankar och idéer. Vi ser fram emot att höra av dig!

Ledningsgruppen

Mikael Tjernlund

CEO

mikael.tjernlund@syntell.se

+46 (0)761 993 124
+46 (0)8 660 02 80

Heike Schneider

Affärsområdschef Industri

heike.schneider@syntell.se

+46 (0)76 821 30 32
+46 (0)8 660 02 80

Karin Isberg

Affärsområdschef Public

karin.isberg@syntell.se

+46 (0)760 520 916
+46 (0)8 660 02 80

Arto Alnehäll

Affärsområdschef International

arto.alnehall@syntell.se

+46 (0)763 949 032
+46 (0)8 660 02 80

Mattias Larsson

Affärsområdschef Defence

mattias.larsson@syntell.se

+46 (0)70 625 91 11
+46 (0)8 660 02 80

Ann Allison

Head of Finance

ann.allison@syntell.se

+46 (0)70 939 99 46
+46 (0)8 660 02 80

Kompetensföreträdare

Tom Strandberg

Systems Engineering

tom.strandberg@syntell.se

+46 (0)70 569 99 09
+46 (0)8 660 02 80

Stuart Allison

Head of Competence Development and ILS

stuart.allison@syntell.se

+46 (0)70 719 16 18
+46 (0)8 660 02 80

Styrelse

Magnus Sjöland

Styrelseordförande

Mats Björkeroth

Styrelsemedlem

Charlotte Harald

Styrelsemedlem

charlotte@cme-management.se

+46(0)76 803 45 54

Tom Strandberg

Suppleant

tom.strandberg@syntell.se

+46 (0)70 569 99 09
+46 (0)8 660 02 80

Didrik Björkeroth

Suppleant

Vill du veta mer?

Nyhetsbrev

Missa inte det senaste från oss. Prenumerera på nyhetsbrevet:

Skriv upp mig!