language

Kontakt

Vi finns här för att besvara frågor, tankar och idéer. Vi ser fram emot att höra av dig!

Ledningsgruppen

Mikael Tjernlund

CEO

mikael.tjernlund@syntell.se

+46 (0)761 993 124
+46 (0)8 660 02 80

Bengt-Göran Steiber

Business Area Manager

steiber@syntell.se

+46 (0)70 927 81 69
+46 (0)8 660 02 80

Karin Isberg

Business Area Manager

karin.isberg@syntell.se

+46 (0)8 660 02 80
+46 (0)760 520 916

Ann Allison

Head of Finance

ann.allison@syntell.se

+46 (0)70 939 99 46
+46 (0)8 660 02 80

Harald Björshammar

Business Area Manager

harald.bjorshammar@syntell.se

+46 (0)70 547 62 57
+46 (0)8 660 02 80

Kompetensföreträdare

Tom Strandberg

Systems Engineering

tom.strandberg@syntell.se

+46 (0)70 569 99 09
+46 (0)8 660 02 80

Karin García Ambrosiani

Enterprise Capability Development

karin.garcia@syntell.se

+46 (0)70 683 38 48
+46 (0)8 660 02 80

Stuart Allison

Head of Competence Development and ILS

stuart.allison@syntell.se

+46 (0)70 719 16 18
+46 (0)8 660 02 80

Styrelse

Magnus Sjöland

Styrelseordförande

Mats Björkeroth

Styrelsemedlem

Charlotte Harald

Styrelsemedlem

charlotte@cme-management.se

+460)76 803 45 54

Harald Björshammar

Styrelsemedlem

harald.bjorshammar@syntell.se

+46 (0)70 547 62 57
+46 (0)8 660 02 80

Tom Strandberg

Suppleant

tom.strandberg@syntell.se

+46 (0)70 569 99 09
+46 (0)8 660 02 80

Didrik Björkeroth

Suppleant

Vill du veta mer?

Nyhetsbrev

Missa inte det senaste från oss. Prenumerera på nyhetsbrevet: